Minerální podhledy

Minerální podhledy Thermatex jsou vyhledávány pro své neobyčejné dekorativní povrchy. Splňují nejen požadavky architektů, ale také očekávání všech zákazníků, neboť jsou nabízeny ve velkém množství úprav a vzorů. Zvláštní provedení představují desky s označením Varioline, jejichž použití nechá vyniknout Vaší fantazii. Pomocí těchto desek můžete pohodlně zrealizovat své architektonické záměry, ať se jedná o křivky, pravoúhlé obrazce či kosočtverce. Tato technologie Vám umožní veškeré úpravy jež si zamanete.

Uzavřený či otevřený podhledový rastr dává nové možnosti optického ztvárnění. Další způsoby provedení jsou dány nejrozmanitějšími montážními systémy a velkým počtem nabízených rozměrů od standardních až po velkorozměrové desky.

Prostřednictvím speciální skladby minerálních materiálů desek, společně, s dlouhými léty osvědčenou, závěsnou konstrukcí, splňuje podhled optimálně, v současné době požadované, vysoké požární nároky.Vzhledem k upřednostňované ochraně životů a materiálu v případě požáru jsou protipožární desky vyráběny výlučně z vysoce hodnotných a zdravotně nezávadných materiálů. Povrchová úprava splňuje požadavky na estetiku a eleganci i těch nejnáročnějších zákazníků.

Desky z minerální vlny AMF – Thermatex jsou montovány dle osvědčeného montážního systému v suchém stavu a to velmi rychle, jednoduše a bez velkého znečištění prostor. Spolu s konstrukcí splňují všechny fyzikální hodnoty požadované stavebními předpisy. Minerální desky jsou také dodávány se specielní povrchovou úpravou, která vytváří vysokou protiplísňovou a protibakteriální účinnost. Jsou proto vhodné pro zdravotnictví či potravinářství. Na trhu jsou dostupné i tipy naprosto odolné proti vlhkosti.

Instalací minerálních podhledů v kombinaci s minerální vlnou dochází ke znatelnému snížení kročejové průzvučnosti místnosti, k samozřejmému zlepšení akustických a tepelně-izolačních vlastností, o protipožární ochraně nemluvě. Velkou výhodou je snadný přístup ke kabeláži, klimatizačním a dalším vedením, která jsou instalována nad minerálním podhledem.

Nabídka vzorů a jejich profilů včetně technických parametrů:

Fresko Feinfresko Saturn
Feingelocht Schlicht Feinstratos
Laguna Mercure Star
EcoPlanet EcoFiligran EcoOrbit
Thermaclean bílý Thermaclean šedý Bavaria
SKY.dot Agadio Rilievo

Silence

Silence Alpha Thermacoustic Thermofon
zdroj:www.amf-cz.cz