Plastová okna

Okna a domovní dveře jsou při stavebním a renovačním záměru rozhodujícími prvky. Pouze v případě, že je okenní architektura a barva rámů harmonicky sladěna s typem domu a druhem fasády, vznikne atraktivní a stylový vzhled.

Rozhodněte se proto pro okna, se kterými se budete po celý život cítit dobře a bezpečně. Rozměry a tvary plastových oken, dveří i výloh záleží pouze na zákazníkově přání. Je možné realizovat i ta nejneobvyklejší futuristická provedení.

Okna vyrobená z PVC mají kromě výtečného designu velmi dobré izolační a pevnostní vlastnosti, a jsou vybavena všestranně odolným, trvanlivým a pružným těsněním. Díky svým izolačním vlastnostem odpovídají tyto okenní systémy vysoce aktuálnímu požadavku na co nejvyšší úsporu energií. Izolační sklo spolu s těsnícími systémy a vícekomorovými (3 - 5) rámy vytváří velmi účinnou jednotku. Oproti oknům z ostatních materiálů nepotřebují žádnou další údržbu. Jsou velmi dostupná i pro mytí. Jejich rámy mají hladký povrch a neobsahují žádné póry, kde by docházelo k usazování nečistot.

Námi nabízená modelová řada… Použitím plastových oken vyrobených z profilů kanadského systému Royal Silver Line docílíte nejen elegantního a nezapomenutelného vzhledu Vašeho domu. Ušetříte také peníze za vytápění a snížíte úroveň znečištění ovzduší. Okna Vám poskytnou ochranu před venkovním hlukem - dokáží snížit hladinu hluku až o 50dB. Jsou vybavena dvojskly zabezpečujícími velmi příjemnou tepelnou izolaci (součinitel prostupu tepla u standardního zasklení je 1,1 W.m-2.K-1). Jsou usazena v bezolovnatém profilu a vybavena celoobvodovým kováním Winkhaus (ovládají se jednou kličkou). Mikroventilace a dokonalá těsnost jsou samozřejmostí. Rámy oken jsou tvarově i barevně stálé, základní barevné provedení je sněhobílé, dle Vašich přání lze dodat v podstatě libovolné barevné kombinace. Naprosto úžasný je fakt, že Vaše nová okna nebudete muset nikdy natírat a vždycky Vám půjdou otevřít – v zimě, i v létě….

Po našich 15-ti letých zkušenostech s jejich užíváním máme ověřeno, že neztrácejí nic ze svých kvalit a jejich životnost uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Všechna námi nabízená okna mají bohaté možnosti zasklení - od neprůhledných skel do koupelny, přes speciální zasklení pro zlepšení tepelné a zvukové izolace, až po skla bezpečnostní, neprůstřelná nebo ta, která chrání před sluncem. Okenní tabulky lze také doplnit množstvím příčkových variant, které odpovídají barvou i formou stavebnímu stylu domu.Díky svým dekoračním prvkům se okna mohou použít i pro památkově chráněné budovy. Chcete-li tedy rozumně a výhodně investovat, neváhejte....

Celkově nejpřitažlivějšího vzhledu nových oken dosáhnete pak použitím nových plastových parapetů. Dají se použít uvnitř i venku, jsou lehké, dobře omyvatelné a zkrátka ideální pro snadné a elegantní začištění spodní části okna. A kam jinam si postavíte květiny než na oknenní parapet ?