Stavební firma FASPO byla založena v roce 1993 v Kutné Hoře jako fyzická osoba zabývající se komplexními dodávkami a montážemi sádrokartonových systémů. Postupem času a s přibývajícími zkušenostmi našich pracovníků se spektrum námi poskytovaných služeb rozšířilo o montáže minerálních stropních systémů, později pak přibyly v našem sortimentu odvětrané a kontaktní fasádní zateplovací systémy a další dnes již standardně poskytované služby.

Naše firma používá při své práci pouze kvalitní a osvědčené materiály od spolehlivých dodavatelů, jejichž výrobkům plně důvěřuje. Kvalitní zázemí, kterým firma Faspo disponuje, nám umožňuje přistupovat ke každému zákazníkovi s tou největší ochotou a s těmi nejčistšími úmysly. Odmítáme zdánlivě snadná a levná řešení, která by měla za následek poškození nejen zákazníka, ale také našeho dobrého jména. Všechna přání a požadavky řešíme vždy v nejlepším zájmu zákazníka a každou, i tu sebemenší zakázku, odvádíme s největší svědomitostí k oboustranné spokojenosti, protože úplná spokojenost zákazníka je naším hlavním cílem.

Během našeho již 13-ti letého působení jsme provedli několik set zakázek a desítky spokojených zákazníků i jejich známých se na nás s důvěrou opakovaně obracejí s dalšími žádostmi o naše služby. Kvalita provedené práce a plná spokojenost všech zákazníků je pro nás tou nejlepší odměnou. Pokud i Vy využijete nyní, nebo někdy v budoucnu, služeb naší firmy, věřte, že se vynasnažíme udělat vše proto, abyste byli maximálně spokojeni.

S pozdravem kolektiv firmy
FASPO Kutná Hora